Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

ortalama

  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • Beğen
0
Konuyu Beğen
6
#1
Merhaba lar acaba onir belgrsi kac puanla aliniyor ben alabilirmiyim ki


Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri
   
}

#2
Ortalaman kaç dönem sonu ortalamasi

Pardon gordum canım  maalesef alamıyorsun ortalaman 3.00  ve üzeri olması gerekiyor
}

#3
Onur belgesi: 3.00
Yüksek Onur belgesi: 3.50 ortalaman olursa alabilirsin.
}
--------------------------------
ARTIK DERS NOTLARI BİR TIK UZAĞINDA HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN


ANDROİD UYGULAMAYI İNDİR

#4
Arkdslr bilen varsa yardım etsin lutfn...güz donemi gno 178  bahar gno 3,00  güz dönemindeki bütün derslerden kalmis mi sayiliyrm 2.sinifa geçiş yapamyckmym anlmdm
}

#5
(17.06.2016, Saat:10:57)mehtapd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkdslr bilen varsa yardım etsin lutfn...güz donemi gno 178  bahar gno 3,00  güz dönemindeki bütün derslerden kalmis mi sayiliyrm 2.sinifa geçiş yapamyckmym anlmdm


FF-DC-DD derslerinizi vererek ortalamanızı 2.00 üzerine çıkarmanız gerekmektedir.
}
--------------------------------
ARTIK DERS NOTLARI BİR TIK UZAĞINDA HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN


ANDROİD UYGULAMAYI İNDİR

#6
Harf notu karsiliginda DZ ve YZ hangi puana karsilik gelmktdr...dc cd dd yi anldm da bnlar nedir?
}

#7
(18.06.2016, Saat:14:23)mehtapd Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Harf notu karsiliginda DZ ve YZ hangi puana karsilik gelmktdr...dc cd dd yi anldm da bnlar nedir?

Burada sorunuzun cevabı var:

Alıntı:YT (Yeterli) ve YZ (Yetersiz) notları, ilgili Birim Yönetim Kurulunun kararı ve Sena-tonun onayıyla not ortalamalarına katılması uygun görülmeyen derslerde başarı-nın gösterilmesi için kullanılır. Böyle bir derste yeterli başarı gösteren öğrenciye YT, gösteremeyen öğrenciye YZ notu verilir.
EK (Eksik) notu, dersin gereklerini zamanında tamamlayamayan öğrenciye verilir. Bu notu alan öğrenci, eksiklerini bir sonraki dönemin başlamasından önce tamam-lamak zorundadır. Verilen süre içinde eksiklerini tamamlayan öğrenciye, yeni bir not verilir. Öğrencinin eksiğini tamamlamaması halinde, EK notu o ders için hangi harf notlarının kullanıldığına bağlı olarak FF veya YZ notuna dönüştürülür. EK notu, yerine yeni bir not belirlenene kadar not bildirimi belgelerinde gösterilir, daha sonra gösterilmez.
MU (Muaf) notu, dikey ve yatay geçiş ile gelen öğrencilerin önceki Yükseköğretim Kurumu'nda alıp başarmış olduğu ve ilgili Birimin Yönetim Kurulu'nca muaf tutul-ması uygun görülen dersler için verilir.
KL (Kaldırıldı) notu, programdan kaldırılması ve karşılığı gösterilmemesi nedeniyle öğrencilerin sorumlu tutulmayacağı dersler için verilir.
SD (Sorumlu Değil) notu, yapılan ders intibakı sonucu öğrencinin sorumlu olma-yacağı dersler için verilir.
DV (Devam Ediyor) notu, bir dönemden uzun süreli bir dersin henüz tamamlan-madığı dönemin sonunda, derse devam etmekte olan öğrencilere verilir.
DZ (Devamsız) notu, devam koşulunu sağlayamayan öğrencilere verilir. Bu öğ-renciler dönem sonu değerlendirilmesine alınmazlar. DZ notu, FF veya YZ notu ile eşdeğerdir.
}
--------------------------------
ARTIK DERS NOTLARI BİR TIK UZAĞINDA HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN


ANDROİD UYGULAMAYI İNDİR


    ortalama
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi