Forum Gündemi:

Editör
#1
AÖF SINAVI YAKLAŞIRKENSEVGİLİ ARKADAŞLAR;
BU YAZIM SADECE DERSLERİNİ BAŞARI İLE GEÇMEK İSTEYENLEREDİR.
EVET, ARKADAŞLAR BUGÜN İTİBARI İLE YAKLAŞIK BİR HAFTA SONRA AÖF ARA SINAVLARINA GİRECEKSİNİZ.BU SÜRE ÇOK KISA BİR ZAMANDIR, AMA AYNI ZAMANDA OLDUKÇA UZUN BİR SÜREDİR.
HEPİMİZ BİLİRİZ`Kİ BAŞARI HERZAMAN PROAKTİF OLARAK ÇALIŞIP EMEK HARCAYANLARINDIR. HİÇ BİR BAŞARI KENDİLİĞİNDEN ŞANS TORBASINDAN ÇIKMAZ.
HERGÜN FEC`TEKİ SAYFAMDAN 100`LERCE SORU ALIYORUM.
``HOCAM HİÇ ÇALIŞMADIN BANA NOT GÖNDERİRMİSİNİZ?``
``HOCAM BAŞKA BİR YAYINEVİ KİTABINI ALDIM.  BANA AÖF DERS NOTU GÖNDEREREK YARDIMCI OLURMUSUNUZ?``
``HOCAM ÇALIŞMAK İÇİN YETERİNCE ZAMAN AYIRAMIYORUM, NE YAPMALI NASIL ÇALIŞMALIYIM?``
HOCAM SİZİN KİTAPLARINIZ BANA SINIF GEÇİRTİR`Mİ?``
BENZERİ BİR SÜRÜ SORU!!!!!! HEPİNİZE ELİMDEN GELDİĞİNCE İLGİ GÖSTERİYORUM AMA, AMA GENEL BİR MESAJ VEREREK SİZLERİ BİLGİLENDİRMEM FARZ OLDU.ANCAK BU MESAJIM KESİNLİKLE AÖF DERSLERİNİ  GEÇMEK İSTEYENLEREDİR.BÖYLE BİR GAİLESİ OLMAYANIN OKUMASINA HACET YOKTUR.........
            EY, SINIFLARINI GEÇMEK İSTEYEN  AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİNDE OKUYAN ARKADAŞLAR;
BAŞARI İÇİN AŞAĞIDAKİ  HUSUSLAR İYİCE BİLİNMELİDİR.
1. AÖF YAYINLADIĞI DERS KİTAPLARI HER DERS İÇİN ORTALAMA 200 SAYFA CİVARINDADIR.SINAVLARDA SİZDEN İSTENEN BAŞARI BAREMİ BU YAYINLARDA İŞLENEN KONU VE ÜNİTELERİ KAVRAMIŞ OLMANIZDIR.SONUÇLAR ÇOKTAN SEÇMELİ TEST YÖNTEMİ`Kİ BU YIL 4 YANLIŞ 1 DOĞRUYU GÖTÜREREK BİLGİ SEVİYENİZİN ÖLÇÜLMESİ İLE SINIRLIDIR.BUNUN İÇİN YAPILMASI GEREKEN; 1. METOT AÖF KİTAPLARI ÜZERİNDEN DÜZENLİ ÇALIŞMAKDIR.EĞER BOL ZAMANINIZ VARSA AÖF YARDIMCI KİTAPLARINA HİÇDE İHTİYACINIZ YOKTUR. AÇIKÖĞRETİM KİTAPLARI İLE ÇALIŞIR VE HER DÖNEM AÖF DERSLERİNDEN GEÇERSİNİZ.
2. AMA YOK ÇALIŞIYORSUNUZ,İŞİNİZ GÜCÜNÜZ VAR; ZAMAN SINIRLI İŞTE OZAMAN AÖF YARDIMCI KAYNAK VE EK AÖF KİTAP ÖZETLERİNE İHTİYACINIZ VAR DEMEKTİR. DURUMUNUZ BU İSE,
A. İLKİN İYİ BİR AÖF YARDIMCI KİTAP İHTİYACINIZ VAR. BUNU TEMİN ETTİNİZ ANCAK YİNE DOĞRU METOTLARLA ÇALIŞMADAN BAŞARIYA ULAŞMAK MÜMKÜN DEĞİLDİR. AÖF`NİN  SINAVLARDA ÖLÇDÜĞÜ BİLGİ SEVİYESİNE ULAŞMANIZ LAZIMDIR.İŞTE İSTENİLEN BU BİLGİ SEVİYESİNE AÖF YARDIMCI KİTAP NEVİN SU YAYINLARI İLE ULAŞABİLİRSİNİZ.BİLİYORUM HEMEN SORACAKSINIZ....AÖF YARDIMCI KAYNAK NEVİN SU YAYINLARI BUNU SAĞLARMI? CEVABIM MİLYON KERE EVETTİR.!!!!!!!!!!!!!!!!!
 A- AÖF AÇIKÖĞRETİM KİTAPLARI NEVİN SU YAYINLARI HER DERSE AİT ÜNİTELERİ EN İNCE DETAYLARA KADAR MÜMKÜN OLDUĞU KADAR HİÇBİR BOŞLUK BIRAKMADAN BİR BÜTÜNLÜK İÇİNDE İNCELEMİŞ VE POTANSİYEL AÖF SORU FORMATINA DÖNÜŞTÜRMÜŞTÜR. YANİ O 200 SAYFALIK AÖF KİTAPLARI İÇİNDEKİ KONULAR SİZLER İÇİN 50- 50 SAYFALIK AÖF KİTAP ÖZETLERİ OLARAK İÇİNDE POTANSİYEL ÇIKABİLECEK AÖF SORU VE AÇIKLAMA OLARAK SUNULMUŞTUR.
AÖF YARDIMCI KAYNAK NEVİN SU YAYINLARI İLE ÇALIŞILIRKEN,CEVAP DIŞI ŞIKLARDA DİKKATE ALINMALI VE İNCELENMELİDİR.
BAŞARI ZATEN ARKANIZDAN GELECEKTİR. UYGULA VE BAŞAR.
BAŞARI NEVİN SU YAYINLARI İLE ÇALIŞAN ARKADAŞLARIN OLACAKTIR. BUNA ADIM GİBİ HER DÖNEM GELEN BAŞARI VE TEŞEKKÜR MESAJLARI İLE KANITLANMIŞ OLDUĞUNDAN ADIM GİBİ EMİNİM.

AÖF YARDIMCI KAYNAK NEVİN SU YAYINLARINI EDİNİN, ÇALIŞIN, BAŞARI SİZİNDİR.
HEPİNİZE BAŞARILAR , SAYGILARIMLA. 
       NEVİN SU YAYINLARI KURUCUSU
              NEVİN SEÇKİN ULUS

Cevapla


Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:

1 Ziyaretçi