AÖF - Açıköğretim - Ders Notları  - Çıkmış Sorular
Hoşgeldiniz
Ziyaretçi. Kayıt Ol !

Reklam

Forum
Reklam Alanı



[Bilgi] Aöf 35.50 TL Katkı Payı Nedir?
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


Konu: 1,043
Mesaj: 1,404
Cinsiyet: Bay
Kıdem: 31.07.2014

Arkadaşlar yakın zamanda birçok arkadaşımıza gelmişti.Dünde gelmeyen arkadaşlarımızda gelmiş.Bu konuda birçok mesaj gelmeye başladı.Öncelikle arkadaşlar bu gelen harç ücreti ikinci üniversite kapsamında alınmaktadır.

131313.jpg

Anadolu Üniversitesinin Açıklaması:

Alıntı:Anadolu Üniversitesi 25.08.2015 tarih ve 29456 sayılı Bakanlar Kurulu Kararının 11/3 maddesi “Bir yükseköğretim programına kayıtlı iken ikinci bir yükseköğretim programına kayıt yaptırılması halinde ikinci yükseköğretim programına ait öğrenci katkı payları, öğrencilerin kendileri tarafından karşılanır.” denilmektedir. Bakanlar Kurulu Kararı gereği öğrencilerin öğrenim durumlarına göre alınması gereken 35.50 TL dönem öğrenci katkı payı tutarı tüm öğrencilerin kayıt yenileme işlemleri bittikten sonra fark yapılarak banka sistemine yüklenecektir. Öğrencilerin 35.50 TL dönem öğrenci katkı payı tutarını 30 Kasım – 04 Aralık 2015 tarihleri arasında ödemeleri gerekmektedir. Bu tarihten sonra yasal faiz uygulanacaktır.

Ücretin geldiğini şu linkten öğrenebilirsiniz ve bu linkle aynı zamanda kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

https://ogrposode.anadolu.edu.tr/


.
Konu: 6
Mesaj: 12
Cinsiyet:
Kıdem: 29.09.2015

ben önlisans bitirdim aynı zaman da önlisansı okurken istanbul aöf okuyordum 1 yılı doldurmadan bıraktım ama katkı payını vermedim öyle duruyor ( dondurmadım) şimdi Mezun olunca DGS ile iktisat okuyorum bende para alıcaklar vermek zorundamıyım

.
Konu: 1,043
Mesaj: 1,404
Cinsiyet: Bay
Kıdem: 31.07.2014

(02.12.2015, Saat:20:13)iktiSat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben önlisans bitirdim aynı zaman da önlisansı okurken istanbul aöf okuyordum 1 yılı doldurmadan bıraktım ama katkı payını vermedim öyle duruyor ( dondurmadım) şimdi Mezun olunca DGS ile iktisat okuyorum bende para alıcaklar vermek zorundamıyım

4.12.2015 tarihine kadar ücreti yatırmazsanız faiz uygulanacak.


.
Reklamlar
Banner Kodu Buraya


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Kodlama:MyBB, © 2002-2019 MyBB Group
MyBB Destek Hizmeti inSiDe


Türkiye