Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Vize ve Final soruları

  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • Beğen
0
Konuyu Beğen
4
#1
Bilgisayar teknolojisi önlisans mezunuyum. Bu sene son olan sınavsız  dikey geçiş ile maliye bölümüne kayıt oldum. fark ders olarak verdikleri dersler ve normal dersler ile 9 tane kitap verdiler. anlamadığım konu ise şu; 9 dersten maliye öğrencisi olarak ben sorumluyum. fakat başka maliye okuyan arkadaşlarda benle aynı derslerimi alıyorlar. yani fark dersi alıp 3.sınıfa geçenlere ayrı sorular 2.sınıftan 3.sınıfa geçen arkadaşlara derslerinde fark ders olmadığı için ayrı sorularmı soracaklar. anlıyamadım sınav sistemi nasıl işleyecek.
}

#2
(03.10.2015, Saat:11:12)HEROKTAY Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bilgisayar teknolojisi önlisans mezunuyum. Bu sene son olan sınavsız  dikey geçiş ile maliye bölümüne kayıt oldum. fark ders olarak verdikleri dersler ve normal dersler ile 9 tane kitap verdiler. anlamadığım konu ise şu; 9 dersten maliye öğrencisi olarak ben sorumluyum. fakat başka maliye okuyan arkadaşlarda benle aynı derslerimi alıyorlar. yani fark dersi alıp 3.sınıfa geçenlere ayrı sorular 2.sınıftan 3.sınıfa geçen arkadaşlara derslerinde fark ders olmadığı için ayrı sorularmı soracaklar. anlıyamadım sınav sistemi nasıl işleyecek.

Anladığım kadarıyla cevaplayayım.Bilgisayar teknolojisi önlisans mezunu olduğunuz için maliye ile ortak olan dersler olduğu için önceden geçtiğiniz bu derslerden muaf olursunuz.Diğer sorunuza gelince hayır size farklı kitapçık vermiyecekler.Aynı kitapçık sizinde önünüzde olacak fakat muaf olan dersin testini çözmüyeceksiniz.Zaten cevap anahtarınız ona göre ayarlanacaktır.

İYİ GÜNLER- BAŞARILAR Smile
}
--------------------------------
ARTIK DERS NOTLARI BİR TIK UZAĞINDA HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN


ANDROİD UYGULAMAYI İNDİR

#3
Arkadaşkar cahillimi bağışlayın. Dikey geçişle konaklama işketneciliğine geçtim. Kitaplardan sorumlu olduğum bölüm ilk sınavlar için tüm ünitelerin ortasına kadarmı acaba?
}

#4
(04.10.2015, Saat:11:10)Ekrm Krgc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşkar cahillimi bağışlayın. Dikey geçişle konaklama işketneciliğine geçtim. Kitaplardan sorumlu olduğum bölüm ilk sınavlar için tüm ünitelerin ortasına kadarmı acaba?

Vizede kitabın yarısı gibi düşünün zaten aöf öğrenci giriş sayfasında bunu göreceksiniz.
}
--------------------------------
ARTIK DERS NOTLARI BİR TIK UZAĞINDA HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN


ANDROİD UYGULAMAYI İNDİR

#5
Tşk ederim.
}


    Vize ve Final soruları
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi