Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş
[Soru] 

iki diploma olabilir mi?

  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • Beğen
0
Konuyu Beğen
4
#1
Aof Sosyal hizmetler mezunuyum sinavsiz gecis hakkimi kullanip sosyolojiye kayit yaptirip sonrasinda dgs'ye girip sosyal hizmetler lisans bolumune tamamladigimda cift diplomami olur yoksa en son mezun oldugum bolummu ?cevabiniz icin simdiden tesekkurler..
}

#2
(27.09.2015, Saat:22:55)demet06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aof Sosyal hizmetler mezunuyum sinavsiz gecis hakkimi kullanip sosyolojiye kayit yaptirip sonrasinda dgs'ye girip sosyal hizmetler lisans bolumune tamamladigimda cift diplomami olur yoksa en son mezun oldugum bolummu ?cevabiniz icin simdiden tesekkurler..

Bitirmiş olduğunuz önlisans diplomasını lisans tamamlama yaparsanız.Lisansı bitirene kadar yine geçerlidir yani kpssde atanabilme şansınız hala devam etmektedir.Ama lisans mezunu olduğunuz anda önlisans diplomanızın bir hükmü kalmaz.
}
--------------------------------
ARTIK DERS NOTLARI BİR TIK UZAĞINDA HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN


ANDROİD UYGULAMAYI İNDİR

#3
Cevabiniz icin tesekkur ederim yanliz benim anlamadigim bir nokta daha var.Sosyal hizmetler lisans kontenjanli aldigi icin eger alim olmazsa sene kaybim olmasin diye ben sosyolojiye sinavsiz geçis yapip 1 sene okuyup sosyolojiyi dondurup seneye sosyal hizmetler lisans icin dgsye girip bitirdikten sonra tekrar sosyolojiye kaldigim yerden devam edip yani hem sosyal hizmet hemde sosyoloji mezunu olabilirmiyim? umarim anlatabilmişimdir.Ayirdiginiz vakit icin çok teşekkurler.
}

#4
(28.09.2015, Saat:17:39)demet06 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevabiniz icin tesekkur ederim yanliz benim anlamadigim bir nokta daha var.Sosyal hizmetler lisans kontenjanli aldigi icin eger alim olmazsa sene kaybim olmasin diye ben sosyolojiye sinavsiz geçis yapip 1 sene okuyup sosyolojiyi dondurup seneye sosyal hizmetler lisans icin dgsye girip bitirdikten sonra tekrar sosyolojiye kaldigim yerden devam edip yani hem sosyal hizmet hemde sosyoloji mezunu olabilirmiyim? umarim anlatabilmişimdir.Ayirdiginiz vakit icin çok teşekkurler.

Anladığım ve bildiğim kadarıyla lisans tamamlama yaparsanız elinizde bulunan önlisans diploması mezun olana kadar işlevini devam ettiriyor mezun olunca bir hükmü kalmıyor.
}
--------------------------------
ARTIK DERS NOTLARI BİR TIK UZAĞINDA HEMEN ÜCRETSİZ ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİRİN


ANDROİD UYGULAMAYI İNDİR

#5
sosyoloji lisans ve SOSYAL HİZMET(ATA-AÖF)bittiginde kpss de hangisi gecerli olcak diyor sanirim ikisinden tercih yapilabilirmi diye soruyor sanirim
}


    iki diploma olabilir mi?
İlginizi çekebilir:
  • AÖF Diploma Sıkıntısı
  • Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi