Facebook'ta Paylaş
Tweetle
Google Plus'ta Paylaş

Acil cevap lütfen ders ekle sil

  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • Beğen
0
Konuyu Beğen
4
#1
Benim son senem.Güz döneminde 6 dersim var ders ekle sil işleminde birdahaki seneye ders bırakmayıp 6 derside eklesem olurmu ?
}

#2
(30.09.2017, Saat:13:33)Merwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim son senem.Güz  döneminde 6 dersim var  ders ekle sil işleminde birdahaki seneye ders  bırakmayıp 6 derside eklesem olurmu ?Kaldığınız dersler güz döneminde ise alabilirsiniz.Bahar döneminde ise bahar dönemini beklemek zorundasınız.
}


#3
Peki ders ekle sil işleminde hiç ders bırakmasam hepsini seçsem olurmu ?
}

#4
(30.09.2017, Saat:14:11)Merwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki ders ekle sil işleminde hiç ders bırakmasam hepsini seçsem olurmu ?Tam olarak ne demek istediğinizi anlamadım, alttan dersiniz yoksa tüm derslerinizi seçebiliyorsanız tabiki mezun olursunuz.
}


#5
(30.09.2017, Saat:14:11)Merwe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Peki ders ekle sil işleminde hiç ders bırakmasam hepsini seçsem olurmu ?

ders ekle sil bölümünde bulunan bütün dersleri seçebilirsin güz dönemi için kaç desin kaldıysa hepsi orada görünür zaten 45 krediye kadar seçebiliyorsun dediğine göre 6 dersin kallmış zaten buda 45 kredi yapmaz seç  bahar dönemi gelince tekrar sistemi kontrol edersin dersin varsa orada gözükür
}
Cool  [̲̅s̲̅][̲̅a̲̅][̲̅a̲̅][̲̅r̲̅][̲̅a̲̅] Cool


    Acil cevap lütfen ders ekle sil
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi