AÖF - Açıköğretim - Ders Notları - Çıkmış Sorular

Tam Versiyon: Arkadaslar bi bakabilir misiniz?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba arkadaşlar bi sorum olacaktı ben bu sene aof isletme okuyorum 1. Sınıf im ama temel bilgi tek kitabi ile ders notları olsun ders videosu olsun birbirine uymuyor şimdi hangisine çalışmam lazım ders videosu ve notlarda ilk pc ler den filan başlıyor ama kitapta öyle bir bolum yok ne yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim.
(23.11.2015, Saat:15:00)Murat Vural Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar bi sorum olacaktı ben bu sene aof isletme okuyorum 1. Sınıf im ama temel bilgi tek kitabi ile ders notları olsun ders videosu olsun birbirine uymuyor şimdi hangisine çalışmam lazım ders videosu  ve notlarda ilk pc ler den filan başlıyor ama kitapta öyle bir bolum yok ne yapmam lazım yardım ederseniz sevinirim.

Bence videolu derslere temel bilgi için çalışmayın.Ya kaynak kitaplara başvurun, yada okulun verdiği kitaba çalışın.

Bizim forum sitemizde ders notları ve çıkmış sorular bulunmakta arama yaparak bulabilirsiniz.