AÖF - Açıköğretim - Ders Notları - Çıkmış Sorular

Tam Versiyon: ingilizce muafiyet hakkında
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba arkadaşlar. Ben lisans mezunuym bu sene Adalaet acikogretime kayit yaptırdım dersler arasinda ingilizce de var muaf olmam.gerekiyor mu bilgisi olan varsa yazabilir mi teşekkürler
(14.11.2015, Saat:14:19)zelis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar. Ben lisans mezunuym bu sene Adalaet acikogretime kayit yaptırdım dersler arasinda ingilizce de var muaf olmam.gerekiyor mu bilgisi olan varsa yazabilir mi teşekkürler

Merhabalar daha önceden alınmış İngilizce 1-2 / Türk Dili 1-2 / Atatürk İlke ve İnkilaplar 1-2 dersleri muafiyet sayılır.Bunun sizin sistemde görülüp görülmediğini anlamak için.

https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinden girip yapın eğer alınan dersler arasında görülmüyorsa muaf sayılmış olursunuz. İYİ GÜNLER
Türk dili ve inkilap gözükmüyor sadece ingilizce dersler arasinda var ama sistemdeb göremedim. Baktim muafiyet ve dersler hakkında bir bilgi yoktu. Ben ingiilizce dersini almış ve geçmiştim lisans okurken. Gene de muaf sayılmaz miyim
(15.11.2015, Saat:07:06)zelis Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Türk dili ve inkilap gözükmüyor sadece ingilizce dersler arasinda var ama sistemdeb göremedim. Baktim muafiyet ve dersler hakkında bir bilgi yoktu. Ben ingiilizce dersini almış ve geçmiştim lisans okurken. Gene de muaf sayılmaz miyim

Dersler ekranında varsa sınavıda olur. Gidip büroya görüşmek faydanıza olur.