AÖF - Açıköğretim - Ders Notları - Çıkmış Sorular

Tam Versiyon: işletme güz dönemi 3 4 sınıf ders notlarıııı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
güz dönemi maliyet muh üretim yönetimi finansal yönetim spk gibi derslerin özetleri neden yok varsada ben mi göremiyorum elinde not olan arkadaşlar paylaşsalar yardımcı olsalar ne güzel olur diyorum SAYGILARIMLA...HuhHuh
(23.10.2015, Saat:15:52)svcn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]güz dönemi maliyet muh üretim yönetimi finansal yönetim spk gibi derslerin özetleri neden yok varsada ben mi göremiyorum elinde not olan arkadaşlar paylaşsalar yardımcı olsalar ne güzel olur diyorum SAYGILARIMLA...HuhHuh

Bahsettiğiniz ders notları sitemizde mevcuttur.Arama yaparak bulabilirsiniz İYİ FORUMLAR.
(23.10.2015, Saat:15:52)svcn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]güz dönemi maliyet muh üretim yönetimi finansal yönetim spk gibi derslerin özetleri neden yok varsada ben mi göremiyorum elinde not olan arkadaşlar paylaşsalar yardımcı olsalar ne güzel olur diyorum SAYGILARIMLA...HuhHuh
evet bende bulamıyorum elinde not olan arkadaşlar paylaşsalar cok iyiolur şimdiden tesekkurler SmileSmile