AÖF - Açıköğretim - Ders Notları - Çıkmış Sorular

Tam Versiyon: kayıt tarihi ile sınav tarihi arasında ki yetersiz zaman
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
dilelim ki 10 dersten sorumlusunuz sınava girmek için hazırlanacaksınız her ders ortalama 5 ünite yaparsa sınav zamanına kadar 10x5=50 üniteye çalışmanız gerekecek  23 ekim ile 12 aralık arasında 50 gün var dersek her gün bir üniteye çalışılırsa anca yetiştirilir. buda imkansız
kayıtlar eylül başı olursa bizler için  yeteri kadar çalışma fırsatımız olur yanlışsam siz söyleyin.
(20.10.2015, Saat:13:01)Adige Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]dilelim ki 10 dersten sorumlusunuz sınava girmek için hazırlanacaksınız her ders ortalama 5 ünite yaparsa sınav zamanına kadar 10x5=50 üniteye çalışmanız gerekecek  23 ekim ile 12 aralık arasında 50 gün var dersek her gün bir üniteye çalışılırsa anca yetiştirilir. buda imkansız
kayıtlar eylül başı olursa bizler için  yeteri kadar çalışma fırsatımız olur yanlışsam siz söyleyin.

Doğru bir düşünce fakat yardımcı kaynak ve ders özetlerine çalışarak bir günde daha fazla üniteyi halledebilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar şuanda örgün öğretimde 2 yıllık bi önlisans bölümüne kayıtlıyım 2. Üniversiteye kayıt yaptırmak istiyorum kayıt yaptırırken herhangi bir sınava ve kontenjana takılıcakmıyım yoksa. Direk istediğim önlisans programına kayıt yaptırabilir miyim ?.. Teşk
(21.11.2015, Saat:17:27)Can Can Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar şuanda örgün öğretimde 2 yıllık bi önlisans bölümüne kayıtlıyım 2. Üniversiteye kayıt yaptırmak istiyorum kayıt yaptırırken herhangi bir sınava ve kontenjana takılıcakmıyım yoksa. Direk istediğim önlisans programına kayıt yaptırabilir miyim ?.. Teşk

Hocam siz yine araştırında benim bildiğim karadayıla 2. Üniversite kapması 4 yıllık bölüm bitirenler için geçerli diye biliyorum.