AÖF - Açıköğretim - Ders Notları - Çıkmış Sorular

Tam Versiyon: Ortalama yukseltme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Şu anda adalet 2.sınıf yani 3.yarıyılı okuyorum.fakat ortalamamı yükseltmek icin 1.sınıf 1.dönemden düşük olan derslerimden dd ve cd olanları almak istiyorum.ama ekle de görünmuyorlar.kaçırdığım birsey mi var acaba yoksa 2 yilliklarda bu durum sözkonusu değil mi..şimdiden tesekkurler
(19.10.2015, Saat:22:36)m1980c Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Şu anda adalet 2.sınıf yani 3.yarıyılı okuyorum.fakat ortalamamı yükseltmek icin 1.sınıf 1.dönemden düşük olan derslerimden dd ve cd olanları almak istiyorum.ama ekle de görünmuyorlar.kaçırdığım birsey mi var acaba yoksa 2 yilliklarda bu durum sözkonusu değil mi..şimdiden tesekkurler

Merhabalar ortalamanız 2.00 üzerinde olduğundan o dönemi geçmiş bulunmaktasınız. Eğer ortalamanız 2.00 altında kalsaydı o zaman alabilirdiniz.BAŞARILAR.
Coookkk teşekkür ederim....peki bir sorum daha olacak..ortalamaya nasıl yukseltebiliriz..

Başka yolları var mi
(20.10.2015, Saat:21:31)m1980c Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Coookkk teşekkür ederim....peki bir sorum daha olacak..ortalamaya nasıl yukseltebiliriz..

Başka yolları var mi

çok basit bir cevap olacak ama ders çalışarak Smile
Yok hayır önceki notları yükseltmek için sınav falan oluyor mu yani.....O manada sormustum?
(22.10.2015, Saat:12:05)m1980c Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yok hayır önceki notları yükseltmek için sınav falan oluyor mu yani.....O manada sormustum?

Dönemi bitirdiğiniz ve 2.00 üzerinde ortalamanız olduğu için daha o dönemin derslerinin sınavlarına giremezsiniz.