AÖF - Açıköğretim - Ders Notları - Çıkmış Sorular

Tam Versiyon: 2015 güz dönemi derslerini nasıl öğrenebiliriz.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
kamu yönetimi 3 sınıf dersleri için çalışmaya başlamak istiyorum ama hangi dersleri alacagımı bulamadım nasıl öğrenebilirz
Sorumlu oldugumuz dersleri nasıl öğreniriz
(04.10.2015, Saat:20:23)vasfiye_59@hotmail.com Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Sorumlu oldugumuz dersleri nasıl öğreniriz

Hangi bölümü okuduğunuzu ve kaçıncı sınıf olduğunuzu belirtirseniz yardımcı olabilirim.
Yeni kayıt oldum fotografcılık okucam ama dogru düzgun bişey bilmiyorum güz sınavında  1.oturum  ve 2. OTurdan mı sınava gircem
(05.10.2015, Saat:10:30)Şaziye Arabacı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yeni kayıt oldum fotografcılık okucam ama dogru düzgun bişey bilmiyorum güz sınavında  1.oturum  ve 2. OTurdan mı sınava gircem

Merhaba evet bölümünüz ilgi olmayan bir bölüm olduğu için ders notu bulmak konusunda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Diğer sorunuza gelince 1.sınıf olduğunuz için sabah Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere 2 gün sınava gireceksiniz.Sınav saati 09:30
Merhaba Çocuk Gelişimi 1.sınıf öğrencisiyim Güz dönemi sınavında hangi konulardan sorumluyum ?
(13.10.2015, Saat:15:34)Ayça Arık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Merhaba Çocuk Gelişimi 1.sınıf öğrencisiyim Güz dönemi sınavında hangi konulardan sorumluyum ?

Çocuk Gelişimi 1.Sınıf güz dönemi dersleri;

Temel Bilgi Teknolojileri I
İletişim Bilgisi
Yabancı Dil I
Eğitim Bilimine Giriş
Sınıf Yönetimi
Psikoloji
Davranış Bilimlerine Giriş