AÖF - Açıköğretim - Ders Notları - Çıkmış Sorular

Tam Versiyon: Sosyal Hizmetler Lütfen Yardım
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Aöf sosyal hizmetler son sınıf öğrencisiyim geçen yıl bahar döneminden 2 ders ff kalınca bu yıl tekrar aldım birini geçtim biri kaldı aynı zamanda diğer 3 derste resimde görüldüğü üzere koşullu geçerden kaldıya dönüştü. şimdi 3 ders sınavına gireceğim ama bu ff kalan derse mi gireceğim sadece lütfen yardım bu arada ortalama 1.99

Q7lOm3.jpg
(18.06.2017, Saat:03:34)mustafaemre Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aöf sosyal hizmetler son sınıf öğrencisiyim geçen yıl bahar döneminden 2 ders ff kalınca bu yıl tekrar aldım birini geçtim biri kaldı aynı zamanda diğer 3 derste resimde görüldüğü üzere koşullu geçerden kaldıya dönüştü. şimdi 3 ders sınavına gireceğim ama bu ff kalan derse mi gireceğim sadece lütfen yardım bu arada ortalama 1.99

Q7lOm3.jpg

Merhabalar bildiğim kadarıyla 3 ders sınavına giremiyorsunuz. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinde Üç Ders Sınavına 3 dersten fazla kalmamak kaydıyla mezun olabilecek durumda olmak ve o dersin harcını yatırmanız gerekmektedir.

NOT: 3 Ders Sınav girişleri açıklandığı zaman sınav giriş kağıdınız varmı bakmanız faydanıza olacaktır.