AÖF - Açıköğretim - Ders Notları - Çıkmış Sorular

Tam Versiyon: vize + final
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
1. işletmelerde sosyal sorumluluk ve etik                                                                                                                                  2. girişimcilik ve iş kurma                                                                                                                                                        3. uluslararası işletmecilik                                                                                                                                                      4.üretim yönetimi                                                                                                                                                                5.yönetimde güncel yaklaşımlar                                                                                                                                              6.maliyet muhasebesi                                                                                                                                                            7.pazarlama yönetimi              ( derslerinin 1,2,3,4,5,6,7,8 e kadar ünitelerin ders notunu nereden bulabilirim ) lütfen yardım edin!!!!
(13.01.2016, Saat:20:25)tolgaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]1. işletmelerde sosyal sorumluluk ve etik                                                                                                                                  2. girişimcilik ve iş kurma                                                                                                                                                        3. uluslararası işletmecilik                                                                                                                                                      4.üretim yönetimi                                                                                                                                                                5.yönetimde güncel yaklaşımlar                                                                                                                                              6.maliyet muhasebesi                                                                                                                                                            7.pazarlama yönetimi              ( derslerinin 1,2,3,4,5,6,7,8 e kadar ünitelerin ders notunu nereden bulabilirim ) lütfen yardım edin!!!!

Aradığınız ders notları sitemizde bulunmaktadır.ARAMA yaparak bulabilirsiniz.