AÖF - Açıköğretim - Ders Notları - Çıkmış Sorular

Tam Versiyon: İletişim Bilgisi (office Formatı)
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
İletişim bilgisi final ders notu.. indirmede ya da indirdikten sonra açmayan arkadaşlar mail yoluyla ya da facebook üzerinden bana ulaşabilirler. RAR halince dosyaları yollarım. Takipte kalın
Ben dersleri göremiyorum yardımcı olabilir misiniz
(23.12.2015, Saat:15:17)Kadriye Güler Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben dersleri göremiyorum yardımcı olabilir misiniz

bilgisayar ya da telefonunuz da ofis destekleyen program yuklü mü
Yüklü değil ikisinde de program olmadığı için göremiyorum başka şekilde dersleri veremez misiniz daha öncekiler gibi link veremez misiniz şimdiden çok teşekkürler
Bende pdf yuklu ama acilmiyor bilgisayar danda girdim yeni notlari acmadi ne yapmamiz lazim acabilmek icin acaba
Face olamayan nasıl olck peki

Daha önceki gbi linkle özetleri verin Ltfn indrmyrz
Notlar  acıklanmadi  mi acaba  bn  goremiyorumda
(24.12.2015, Saat:07:49)Kadriye Güler Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Yüklü değil ikisinde de program olmadığı için göremiyorum başka şekilde dersleri veremez misiniz daha öncekiler gibi link veremez misiniz şimdiden çok teşekkürler

pdf formatındakıleri malesef kopyalayamıyorum

(28.12.2015, Saat:01:32)Atiye Aydoğmuş Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Notlar  acıklanmadi  mi acaba  bn  goremiyorumda

açıklandı birazdan yukleyeceğim
hiç bi dersi indiremedim sorun nedir acaba hata veriyo sürükli
(29.12.2015, Saat:21:53)seymaaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]hiç bi dersi indiremedim sorun nedir acaba hata veriyo sürükli

şeyma ben sana yolladım mailden. teşşekurler
Sayfalar: 1 2