AÖF - Açıköğretim - Ders Notları - Çıkmış Sorular

Tam Versiyon: Aöf Sınav Yerini Değiştirme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Ben Karabük de öğrenciyim. 2. Üniversite olarakta Kamu yönetimi okuyorum. 12 13 aralıkta ki sınavlara sınav yerim istanbul olarak kayıtlı kaldi. Değiştirme tarihlerini de vizelerimden dolayı kaçırdım. Karabüke aldırabilmek için yapabileceğim birşey var mi. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için
(30.11.2015, Saat:15:12)Arif Emre Sirkeci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ben Karabük de öğrenciyim. 2. Üniversite olarakta Kamu yönetimi okuyorum. 12 13 aralıkta ki sınavlara sınav yerim istanbul olarak kayıtlı kaldi. Değiştirme tarihlerini de vizelerimden dolayı kaçırdım. Karabüke aldırabilmek için yapabileceğim birşey var mi. Şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için

Merhabalar. 

Malesef sınav yeri değiştirme tarihi geçtiği için artık yapacak birşey yok.Kitapçıklar ve Cevap anahtarları artık ayarlanmıştır ve yerleri,konumları belirlenmiştir.Size önerim vizelerden sonra sistemi takip ederek sınav değiştirme zamanını yakalayarak final sınav yerinizi değiştirebilirsiniz.