AÖF - Açıköğretim - Ders Notları - Çıkmış Sorular

Tam Versiyon: Aöf den örgüne geçiş
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Aöf işletme okuyorum 2. Sınıfa geçtim, aöf den örgüne geçiş yapmak istiyorum nasıl oluyor bilgi verebilir misiniz Teşekkürler
(08.10.2015, Saat:18:50)Seydaaa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aöf işletme okuyorum 2. Sınıfa geçtim, aöf den örgüne geçiş yapmak istiyorum nasıl oluyor bilgi verebilir misiniz Teşekkürler

işletme 2 yıllık mı 4 yıllık önce bu soruya cevap verin ona göre yardımcı olalım Smile
Bu sene aöfe başladim bende  örgüne geçiş yapmak istiyorum şartlar neler?
(08.10.2015, Saat:20:36)Burcu Arık Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu sene aöfe başladim bende  örgüne geçiş yapmak istiyorum şartlar neler?

eğer 4 yıllık okuyorsanız hakkınız yok , fakat 2 yıllık önlisans okuyorsanız 2 yıl bitiminde DGS sınavı ile tabiki istediğiniz üniversiteye geçme hakkınız bulunmakta.
4 yıllık
Hayır ya ben 4 yıllıktan da geçiş var diye duymuştum sadece yıl sonu ortalaman yüksek olması gerekiyo diye biliyorum, farklı bi bölüme geçmek için demiyorum işletme bölümüne aöf den örgüne geçip devam etmeyi soruyorum ?
bildiğim kadarıyla yok.Net bilgi aöf bürosunu aramanızda fayda var.Bizide bilgilendirirseniz seviniriz.
Benimki de 4 yıllık ama şeyda hanımın dediği gibi birşey duymuştum iki turluymuş ya merkezi yerleşirtirme puanı ile yada bu seneki ortalama 100 üzerinden 80 olunca geçiş yapılabiliyor diye biliyorum
Aynen 100 üzerinden 80 olunca geçiliyo, benim 77.90 ilk yıl. Şimdi ikinci sınıfa geçtim bu yilin sonunda geçiş var mı sadece 1de mi vardı onu biliyo musunuz
Ben yeni başladığım için bu sene onu bilmiyorum